KİŞİSEL SPORCU KOÇLUĞU HİZMETİ

28 senelik amatör ve profesyonel sporculuk hayatımızda kazandığımız bilgi ve deneyimlerimizi (paraşüt, yamaç paraşütü, dağcılık, doğa yürüyüşü, hayatta kalma) kişisel fitness antrenörlüğü özelliğimizle birleştirerek; yeni başlayacak olan ve başlamış, amatör ve profesyonel, doğa ve macera sporcularını ve adaylarını özel koçluk hizmetimiz ile bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Bu bağlamda, Sovyet ekolü olan "Periyodizasyon Yöntemi" ile doğa sporcusu beslenmesi, arazi şartlarına fiziksel ve psikolojik hazırlanma, dayanıklılık ve devamlılık kazanma, kas gelişimi ve kilo kontrolü konularında özel destek hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetimizden faydalanmak isteyenler ile birebir görüşme sonucunda karar verdiklerimizle çalışmaktayız. İstek, İnanç ve İradesi olanı bekleriz.

Bu hizmetimizi de profesyonel organizasyonumuz PERFORMANS DİZAYN adıyla vermekteyiz.


ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Çalışma Şekli ve Süresi:

Koçluk ve antrenörlük hizmetimize mutlaka önce sınıf ortamında veya online kurs düzenleyerek başlamakta; pratik çalışmalarımızı da hem yüz yüze takip ve hem de online sistem ile gerçekleştirmekteyiz.

Kurs Konuları:

Periyodizasyon sistemi, sporcu beslenmesi, fonksiyonel antrenman ilkeleri, vücut hareket sistemi, ağırlık antrenmanı teknikleri, supplementasyon.

Uygulamalı Çalışmalar :

Sağlık ve vücut analizi, eşli antrenman uygulamaları ve tek başına antrenman uygulamaları.


  • Anrenörün Eğitimleri

    Antrenörlerimiz Fitness, Kişisel koçluk, Sporcu beslenme, Supplementasyon konularında Riccon Enstitüsü Bern İsviçre ve Medikal Sertifikasyon Akademisi'nden "FPC (Fitness Personal Coaching) yani, Fitness Kişisel Antrenörlük" belgesi ve Australia Sports Institute'den "Supplementoloji" ve "Sporcu Egzersiz Beslenmesi Uzmanlığı" belgeleri sahibidirler.