Ekspedisyon (Survival Trekking)

Ekspedisyon Süresi

5 gün Kamplı Macera Yürüyüşü

Ekspedisyon Ücreti
500 TL (KDV hariç)

Ekspedisyona Gelirken Getirmeniz GerekenlerListeyi indirmek için simgenin üzerine tıklayınız.

Ekspedisyon (Survival Trekking)

Haka Hayatta Kalma Okulu

5 gün süreli uzun yürüyüş programlarıdır. Çeşitli mevsim ve arazi şartlarında gerçekleştirilecek olan keşif mahiyetinde belirlenmiş bir rotanın yürünmesi ve hayatta kalma tekniklerinin uygulanmasını içeren zorlu arazi yürüyüşleridir.

Ekspedisyon İçeriği: Ekspedisyonumuzda uzun ve zorlu yürüyüşler yapılmaktadır. Faaliyet içerisinde hayatta kalma bilgileri verilmekte, uygulamalar yapılmakta ve katılımcıların kendini sınadığı ortamlar oluşmaktadır. Ağır bir eğitim yürüyüşü faaliyetidir.

Önemli: Faaliyetten 5 gün önce tüm katılımcılar 5 saatlik bir eğitim seminerine ve faaliyet brifingine katılacaktır.

Ekspedisyon Katılım Şartları: Ekspedisyona en az katılım sayısı 5, en fazla katılım sayısı 12 kişidir. Ekspedisyona katılmak için mutlaka verilen listedeki malzemeler ile gelinmelidir. Kurslarımıza katılmış eski kursiyerlerimiz ve daha önceden doğa yürüyüşü ve kamp tecrübesi bulunanlar katılabilir. Hayatta kalma içerikli faaliyetlerin konfor dışı ve zorlu olabileceğini katılımcıların kabul etmesi beklenir.

Ekspedisyon Bölgeleri: Aladağlar/Niğde, Kaçkar Dağları/Rize, Yenice Ormanları/Yenice, Küre Dağları/Kastamonu, Giden Gelmez Dağları/Antalya

*** Bu faaliyetimiz uygun hava şartlarında gerçekleştirilmektedir.


  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates